İş Yeri Güvenlik Sistemleri
Satış ve Danışma Hattı: 05548646239 İngilizceTürkçe

İş Yeri Güvenlik Sistemleri

 

  • Çok fonksiyonlu alarm paneli sayesinde, Sisteminiz en hızlı şekilde kurulur.6 farklı numara eklenebilir ve sırasıyla alarm verildiğinde numaralar aranır ve kayıt etmiz olduğunuz acil yardım ses kaydı karşı tarafa iletilir. Dilerseniz telefon ile alarm paneline bağlanıp 30 saniye boyunca ortamı dinleyebilir, dedektörleri devre dışı bırakabilir veya devreye alabilir isterseniz alarmın panik haline geçmesini ve sirenin çalmasını sağlayabilirsiniz. Farklı güvenlik bölgeleri belirlenebilir ve her bölge için farklı güvenlik seviyeleri belirlenebilir.

 

  • Kablolu ve kablosuz yangın sistemleri ile iş yerinizin güvenliğini üst düzeye getirin.

 

  • İş yerinize kurduracağınız kamera sistemleri hem uygun fiyatlıdır hemde cihazlar tamamen size ait olur. Taşınma veya yer değişiklikleri durumunda cihazlarınıza sadece montaj ücreti ödeyerek başka bir adrese taşıyabilirsiniz. Yüksek çözünürlüklü kamera tercihlerinizle üst düzey görüntü kalitesi sağlayabilirsiniz.

 

  • Sobe Güvenlik Mobil İzleme Sistemleri ile tabletlerden akıllı telefonlarınızdan veya internete girebildiğiniz herhangibir bilgisayardan işyerinizi evinizi uzaktan izleyebilir. Kayıt edebilir, kayıt izleyebilirsiniz. Ayrıca alarm ve hareket algılama özellikli kameralarımız ile aynı zamanda alarm sistemimizi alarm olarakta kullanabilirsiniz. 

 

  • Alarm sisteminize uygun ücretlerle ekletebileceğiniz gaz kaçağı alarm dedektörleri ile çok uygun fiyatlarla gaz kaçağını kontrol altına alabilirsiniz.